Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor 2012

3. 7. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PROSBA o foto

(rod Němců, 16. 7. 2012 12:11)

Ještě jednou děkujeme za krásné zážitky našich ratolestí. O víkendu jsme se museli učit tu Vaší krásnou hymnu a klobouk dolů za slova písně....
Měli bychom na Vás prosbičku, nenašli by se někde v útrobách Vašich fotoaparátů fotečky ostatních oddílů focených v kostýmech? Abychom mohli toto uchovat našim dětičkám do budoucna.....děkujeme předem a přejeme krásný zbytek léta všem dospělákům, kteří se podílali na chodu i přípravě tábora.

Fota

(Jitka Rajnišová, 16. 7. 2012 22:00)

Velice se omlouvám za nedodaná oddílová fota. Asi strach z Germána způsobil, že se fota nenahrála. Děkujeme za přání a těšíme se na vás příští rok.

Poděkování

(Medofix a Permína, 15. 7. 2012 17:51)

Medofix a Permína děkují všem náčelníkům a jejich pravým rukám, zdravuškám, sporťákovi, kuchyni a hospodářskému zázemí za krásný a bezproblémově proběhnutý tábor. Dík patří i všem ostatním, kteří nás na dálku podporovali v našem boji proti Germánům.

Veliké těšení...

(Rod Hanušů, 12. 7. 2012 19:06)

Jsme natěšení na zítřek, Nikolka už se nemůže dočkat svého Kubína... doufáme, že nás opět nepřivítá se slzami v očích,jako loni... byli to slzy lítosti, že už je konec a musí domů.... příští rok Vám přibude i naše Nika, která letos doteď nechápe proč vlastně nemohla jet také, když by tam prý určitě neplakala....... :-)) Dokonce se z toho začala těšit i do první třídy,když jsme jí vysvětlili že může ne tábor až po ukončené první třídě....škoda,že se nekonají tábory pro rodiče...samostatní celkem jsme, první třídu za sebou už pár let a poslouchat taky umíme... že milí rodičové :-))))) tak krásný zbytek dne a zítra nashledanou... Danka,Nika a Radim ... DĚKUJEME

Zdravíme na tábor

(Lenka a Břéťa Krchovi, 11. 7. 2012 22:20)

Ahoj, posíláme hezký pozdrav všem keltům, zvláště pak Míše a Verče. Speciální pozdrav méďovi.

Poděkování přátelům Keltů

(Medofix a Permina, 12. 7. 2012 13:40)

Děkujeme za komentáře. Všechna poděkování předáme náčelníkům a jejich pravým rukám a ostatním dospělákům v oppidu.

Pozdrav z Prahy

(Petra Muzikarova, 11. 7. 2012 18:29)

Dekujeme za nove zpravy a fotky, slava ze jste porazili zlobive wifiruse. Deti vypadaji velmi spokojene a podle nasi prazdne postovni schranky soudim, ze si na rodice ani nevzpomenou... :) Pridavan se k pozdravu od rodu Nemcu - pro vsechny Mendiky - Mateje, Robina, Esterku, Vercu, Klarku, Marka a dalsi. Mam pocit, ze v patek bude louceni s taborem tezke... Uzijte si poslednich par dnu.

Pozdrav a poděkování :-)

(Krumniklová Martina, 11. 7. 2012 16:09)

Zdravíme všechny Kelty do oppida, jsme šťastni za nové zprávy a fotky, které jsme nedočkavě očekávali. Velký dík za zvěčněné šťastné tváře našich dětí, úžasný program, pestrou stravu, celkové vedení a přejeme ještě hodně sil do bohužel se blížícího konce. Přejeme prosluněné zbylé dny :-)

Poděkování

(Holečkovi, 10. 7. 2012 20:13)

Posíláme pozdrav všem spřáteleným Keltům! Chtěli bychom touto cestou poděkovat za bezvadnou práci Všem dospělým, kteří se věnují dětem tak, jak se již dnes nevidí. Ještě mnoho takových táboru přejeme Všem dětem zvláště pak našemu Péťovi a v budoucnu snad i malé Kačce. Díky

DĚKUJEME a ZDRAVÍME

(rod Němců , 10. 7. 2012 17:25)

Posíláme pozdravy z hlavního města do Keltské osady plné radosti a smíchu. Děkujeme Vám všem dospělákům za naše zlatíčka-je krásné na fotečkách vidět jejich šťastná očka a už teď se těšíme na jejich zážitky a současně Vám všem závidíme, že prožíváte to co my, před ...lety. Zvláštní pozdravy Klárce, Jakubovi, Elišce, Anetce a všem Mendíkům....

pozdrav do země Keltů

(Iva Dudlová, 10. 7. 2012 15:50)

Posílám pozdravení z Dobříše. Někdo vás napadl??? :-) Přestalo nám fungovat spojení?! Každý den čekám na nové zprávy. Snad nejste v zajetí?? :-)
Všem přeji krásné chvíle, dětem hodně smíchu, dospělákům dosti sil.
Už se moc těším na své kluky a na jejich zážitky.

Pozdrav všem Keltům

(Jedličkovci, 10. 7. 2012 12:50)

Zdravíme všechny Kelty Keltičky z domácích zemnic a přejeme hodně sluníčka. Zvláštní dík všem kuchařům, kuchařkám, náčelníkům a náčelnicím. Na fotkách je vidět, že máte skvělý a nabitý program.

Vzpomínka a pozdrav

(Vendy Víšková, 5. 7. 2012 14:48)

Pozdrav všem táborníkům :-) Jako každý rok i tenhle vzpomínám na všechny moje tábory, které byly vždy úžasné. Hned bych si to zase zopakovala. A jak vím, tábory jsou stále báječné. Přeji vám všem, ať se tábor jako každý rok vydaří, všichni si odnesou nádherné vzpomínky a ať se na vás usmívá celou dobu sluníčko :-)

Vzpomínka

(Rod HANUŠŮ, 4. 7. 2012 21:41)

Když zapátráme v pamětích na naše tábory bez mobilního a internetového spojení....maminy čekaly na první, mnohdy i jedinný pohled od svých ratolestí... tak jsme teď VDĚČNÍ ZA KAŽDOU FOTKU NA KTERÉ NAJDEME ALESPOŇ kus svého díděte a za to vám kteří to tak úžasně připravujete moc děkujeme... přejeme samé herní úspěchy, skvělé počasí a zdraví všem zůčastněným rodům Keltů

pozdrav

(Eliška Třísková, 4. 7. 2012 13:58)

Zdravím všechny kelty, kelťačky, keltíky a keltičky...a medvěda...Díky za úúúžasné fotky...přeji pohodu, sluníčko a radost....et

Sláva!

(Martina Krumniklová, 3. 7. 2012 16:15)

Dobrý den, konečně se podařilo navázat spojení! Děkujeme za čerstvé zprávy a přejeme Vám všem jen samé sluneční paprsky do Vašeho oppida!
M.K.

dest

(Petra Muzikarova, 3. 7. 2012 11:29)

Dobry den, nejste vyplaveni destem? Poslete rodicum zpravu....
Diky,
P.Muzikarova

Re: dest

(Jitka R., 3. 7. 2012 15:28)

Dobrý den,

jsme všichni v pořádku, nejsme vyplaveni. Tady byla jen malá přeháňka v neděli.
Užíváme si slunce.